Tracker Diagnosticere Tone Finder Telefon Ledning Kabel Tester Toner Tracer inder Detektor Networking Værktøjer

Ny vare

På lager

1000 Varer

kr87.30

kr134.31

Anbefalede Produkter

Velkommen til vores butik, mere rabat du velkommen til at kontakte +86 15951880639 (WhatsApp)

Bemærk: da den internationale luft ikke tillader håret indeholder brandfarlige og eksplosive varer, så enheden ikke indeholder batteriet levering, tak for din forståelse!

Portabl RJ11-Netværk Telefon Telefon Kabel Tester Toner Wire Tracker Sporing Diagnosticere Tone Linje Finder Detektor Networking Værktøjer

Pakken Indeholdt: 1 x Kabel-Emitter 1 x Kabel-Modtager 1 x Betjeningsvejledning

1 x Taske

1 x kabelstrips Produkt billede:

Tags: servomotoren tester, stud træ, lcr tester, batteri tester lancol, mastech ms6818, lan rj45, link tester, detektor rør, kabel-toner tracer, TRACER
Stik Type SC/APC
Item Længde 1m
Størrelse 11X21X12
Certificering CE
Kompatibel TP-link
Mærke AUA
Fiber Type Single Mode
Oprindelse KN(Oprindelse)
Model-Nummer SC UPC

Skriv en anmeldelse

Tracker Diagnosticere Tone Finder Telefon Ledning Kabel Tester Toner Tracer inder Detektor Networking Værktøjer

Tracker Diagnosticere Tone Finder Telefon Ledning Kabel Tester Toner Tracer inder Detektor Networking Værktøjer

0 Anmeldelser
kr40.29

SC UPC PLC 1X4 splitter Fiber Optiske Max FTTH PLC Splitter-boksen med SC 1X4 Plane bølgeledertypen Optisk splitter Funktioner: optisk Struktur Hi-pålidelighed Lav PDL, indsætningstab Hi-retningsbestemt, Højt Afkast Tab God stabilitet og pålidelighed, Fremragende polarisering ufølsomhed Fleksibel emballage, der Opererer bølgelængde: 1,310 nm eller

0 Anmeldelser
kr5 189.41

Seks motorer Helt Nye fuldautomatiske FTTH Intelligent Fiberoptiske Splejsning Maskine Fiberoptiske Fusion Splicer

0 Anmeldelser
kr329.68

15m (49ft) Brocade 10G-SFPP-AOC-1501 Kompatibel 10G SFP+ Aktive Optiske Kabel Produkt Detaljer: Varenummer: 10G-SFPP-AOC-1501 Kompatibel: Brocade Stik Type: SFP+ til SFP+ Max antal Data Rate: 10Gbps Kabel Type: Aktive Optiske Kabel Kabel Længde: 15m(49.21 ft) Temperatur 0 til 70°C (32 F til 158°F) Protokoller

Relaterede varer